آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا
خانه » قاصدک » گیاهان آپارتمانی و کاکتوس‌ها یکی از پرفروش‌ترین گونه‌ها

گیاهان آپارتمانی و کاکتوس‌ها یکی از پرفروش‌ترین گونه‌ها

گیاهان آپارتمانی و کاکتوس‌ها یکی از پرفروش‌ترین گونه‌ها

رئیس اتحادیه گل و گیاهان زینتی تهران بزرگ، گیاهان آپارتمانی و کاکتوس‌ها را یکی از پرفروش‌ترین گونه‌های گیاه اعلام و اظهار کرد: قیمت این‌گونه گیاهان در مقایسه با سایر گونه‌های دیگر نوسان کمتری در بازار دارد چرا که این‌گونه گیاهان مانند گل سنبل که مخصوص شب عید است مربوط به زمان خاصی نمی‌شود.

سلطان محمدی با ارائه‌ پیشنهادات خود برای ترویج فرهنگ خرید گل و گیاه میان مردم اظهار کرد: تولید‌کنندگان باید قیمت گل را تا جایی که امکان دارد کاهش دهند تا از این طریق توان خرید مردم نیز افزایش یابد. علاوه بر آن، شهرداری نیز با افزایش برگزاری نمایشگاه گل و گیاه می‌تواند سهم بسیاری در ترویج فرهنگ خرید گل در میان مردم داشته باشد.

رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گل و گیاه استان تهران با اشاره به صادرات پایین گل گفت: باید تدابیری اندیشیده شود که با افزایش تولید و صادرات مشکل بازار گل و گیاه ایران حل شود؛ به‌طوری که تولید‌کنندگان مجبور نباشند برای جلوگیری از ضرر و زیان در برخی از روزهای سال قیمت گل را افزایش دهند.

وی میزان واردات گل و گیاه را به کشور 10 برابر بالاتر از صادرات آن اعلام و اظهار کرد: باید شرایطی فراهم شود که 50 درصد از گل‌های تولیدی به کشور‌های دیگر صادر شود چراکه این کار می‌تواند عاملی برای افزایش تولید و کاهش قیمت‌ها و ترویج فرهنگ خرید گل و گیاه در میان مردم باشد.

theme